Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Komisje Rady Powiatu Stargardzkiego

KOMISJE RADY POWIATU STARGARDZKIEGO

 

 

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Jadwiga Dąbrowska – Przewodnicząca komisji
  2. Czesław Kawecki  - Wiceprzewodniczący komisji
  3. Tadeusz Gutowski – Sekretarz komisji
  4. Józef Tadeusz Stachowiak
  5. Henryka Danuta Mamrot

 

 

KOMISJA REGULAMINOWA

  1. Stanisław Kostka Białas
  2. Bogusław Emil Chałupnik
  3. Józef Grelecki
  4. Janusz Ankutowicz
  5. Jarosław Jabłoński
  6. Ireneusz Marian Jabłonka
  7. Edward Kosmal

 

 

KOMISJA BUDZETU I FINANSÓW

  1. Jan Marian Jędrych
  2. Czesław Kawecki
  3. Grażyna Karpowicz
  4. Jan Paszkiewicz
  5. Jadwiga Dąbrowska
  6. Jan Kalinowski
  7. Dariusz Dziakowicz
  8. Aleksander Seredyński
  9. Robert Zdobylak
  10. Wiesław Spodniewski

 

 

KOMISJA SAMORZĄDNOŚCI

  1. Zbigniew Domaros
  2. Ewa Augustjańska-Szulc
  3. Ewa Węgielnik
  4. Mirosław Przysiwek
  5. Zofia Krupa
  6. Jadwiga Hapanionek
  7. Józef Tadeusz Stachowiak
  8. Jacek Tomkowiak

 

 

KOMISJA OBRONNOŚCI I BEZPIECZEŃSWTA PUBLICZNEGO ORAZ PRZECIWDZIAŁANIA NADZWYCZAJNYM ZDARZENIOM

  1. Stanisław Kostka Białas
  2. Ewa Węgielnik
  3. Józef Chmielewski
  4. Antoni Kalinowski
  5. Ryszard Sola
  6. Mirosław Wesołowski
  7. Maria Izabela Lisowska
  8. Aleksander Seredyński
  9. Ludwik Barcz
  10. Janusz Petrii

 

 

KOMISJA PROMOCJI, ROZWOJU I INFRASTRUKTURY POWIATU, OCHRONY PRAW KONSUMENTA ORAZ RYNKU PRACY

  1. Grażyna Karpowicz
  2. Helena Krekora
  3. Ryszard Sola
  4. Józef Tadeusz Zalewski
  5. Jan Kalinowski
  6. Sławomir Piotr Preiss
  7. Jacek Tomkowiak
  8. Elżbieta Literacka
  9. Józef Drozdowski
  10. Robert Zdobylak

 

 

KOMISJA ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO, NADZORU BUDOWLANEGO ORAZ GEODEZJI KARTOGRAFII I KATASTRU

  1. Jan Marian Jędrych
  2. Bogusław Emil Chałupnik
  3. Kazimierz Kołakowski
  4. Janusz Ankutowicz
  5. Ireneusz Marian Jabłonka
  6. Ludwik Barcz
  7. Dariusz Dziakowicz
  8. Władysław Ludwik Busz

 

 

KOMISJA ROLNICTWA LEŚNICTWA, RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO, GOSPODARKI WODNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA

  1. Zbigniew Domaros
  2. Kazimierz Kołakowski
  3. Kazimierz Lewandowski
  4. Jan Paszkiewicz
  5. Mirosław Przysiwek
  6. Edward Kosmal
  7. Wiesław Spodniewski
  8. Jadwiga Hapanionek

 

 

KOMISJA OCHRONY ZDROWIA, POMOCY SPOŁECZNEJ I POLITYKI RODZINNEJ

  1. Antoni Kalinowski
  2. Józef Grelecki
  3. Jerzy Pater
  4. Ewa Augustiańska-Szulc
  5. Józef Chmielewski
  6. Maria Izabela Lisowska
  7. Janusz Petrii
  8. Władysław Ludwik Busz
  9. Elżbieta Literacka
  10. Zofia Krupa

 

 

KOMISJA EDUKACJI, KULTURY, KULTURY FIZYCZNEJ, SPORTU I TURYSTYKI

  1. Józef Tadeusz Zalewski
  2. Helena Krekora
  3. Mirosław Wesołowski
  4. Jerzy Pater
  5. Henryka Danuta Mamrot
  6. Tadeusz Gutowski
  7. Jarosław Jabłoński
  8. Sławomir Preiss
  9. Józef Drozdowski

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Monika Rybicka 06-02-2020 12:57
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 06-02-2020
Ostatnia aktualizacja: - 06-02-2020 12:57